Premier Lige: Ja rezultatet dhe golat (VIDEO)
Albeu.com
Manchester United, kampioni në fuqi i Premier Ligës, nuk ka arritur të nxjerrë më shumë se një pikë në udhëtimin e vështirë tek Aston Villa, ndeshje e cila përfundoi me rezultat 1-1.Manchesteri e humbi shansin që ta merrte kreun e tabelës, pasi që Chelsea është mposhtur nga Evertoni, megjithatë e ka ngushtuar diferencën në vetëm një pikë.


Ja rezultatet:

Aston Villa 1 : 1 Manchester United
Wolves 1 : 0 Tottenham
West Ham 2 : 0 Birmingham
Arsenal 1 : 0 Liverpool
Everton 2 : 1 Chelsea
Blackburn 1 : 0 Hull City


Ja golat:


Aston Villa 1 : 1 Manchester United
Arsenal 1 : 0 Liverpool
Everton 2 : 1 Chelsea

Shtuar më 11/02/2010, ora 05:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori