Premierliga do të nisë sipas planit
Tani edhe zyrtarisht Kampionati Anglez Premier Leauge do fillojë ashtu siç ishte paramenduar. E vetmja ndryshim do të ketë ndeshja e më e rëndësishme e javës ndërmjet Tottenham-Everton e cila nuk do të zhvillohet.

Kryetari i Premier Leauges me një deklaratë në faqen zyrtare të internetit shkroi se gjithçka do të vazhdonte sipas planit edhe pse dukej e rrezikshme pasi situata ishte në përkeqësim e sipër.

"Në të dhënat aktuale ne kemi biseduar me policinë lokale dhe nuk ka arsye të shtyhen ndeshjet përveç asaj ndërmjet Totenham dhe Everton". /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2011, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori