Presidenti ekipit zbret në fushë dhe dhuron spektakël me topin (VIDEO)


Alberto Biasibetti, i njohur shkurt si Betinho presidenti i Tupi de Crissiumai, klub brazilian që është në të njëjtin qytet me skuadra si Gremio dhe Internacional.

Presidenti mbahet si përdorues i fortë i topit me kokë. Ai ka përshkruar një kilometër duke e mbajtur topin me kokë. Një video e shfaqur së fundi e tregon atë teksa mban topin me kokë, e ndalon dhe e qarkullon sërish me kokë, teksa skuadra e tij stërvitet në një anë të fushës. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2019, ora 18:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori