Presidenti i Atalantës kërcënon Milanin: Jemi në të njëjtin nivel, duam Championsin
Presidenti i Atalantas Antonio Percassi, foli për mikrofonin Rai Sport pas suksesit kundër Fiorentinës ku bergamaskët siguruan finalen e Kupës së Italisë kundër Lazios.

"Kjo është një ëndërr, ne i mposhtëm ekipet që dukeshin të pamundura për të rrahur, jemi shumë të lumtur dhe tani duhet të përgatitemi për finalen".

"Ne jemi në të njëjtin nivel me Milanin, Champions është ëndrra e të gjithëve, por do të isha i lumtur edhe në sëse shkojmë në Europa League", shtoi Percassi.
Shtuar më 26/04/2019, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori