Presidenti i Barcelonës mirëpret rikthimin e Guardiolas
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Pep Guardiola gjithmonë do të jetë i mirëseardhur në Barcelonë.

“Ai është gjeni dhe dera e shtëpisë së tij është e hapur për të kurdo që ai dëshiron të hyjë”, tha Bartomeu në një intervistë për The Times.

“Kam lexuar se ai dëshiron të marrë një rol në La Masia në të ardhmen, gjë që më duket e përkryer për mua”, shtoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori