Presidenti i Federatës Serbe: Platini na do, por në CAS nuk bën dot gjë
Presidenti i Federatës Serbe të Futbollit Tomislav Karadzic, e ka pranua se presidenti i UEFA-së, Michel Platini i do serbët, por nuk ka ndikim në vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv.

"Fatkeqësisht në këtë rast nuk mundet! Nuk është sekret fakti që Platini na do, por këtu ai nuk pyetet. Vendosin anëtarët e Komisionit të Disiplinës, që janë të pavarur, dhe tani edhe Gjykata e Arbitrazhit", deklaroi Karadzic për portalin serb "Alo".

CAS pritet ta thotë verdiktin final rreth ndeshjes së ndërprerë të 14 tetorit të shkuar mes Serbisë dhe Shqipërisë.

Numri një i Federatës serbe nuk ndihet fajtor për incidentin e ndodhur në stadiumin "Partizani" të Beogradit dhe pret lajme të mira nga Lozana. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2015, ora 13:37
diaspora shiptare
e Premte 17 Prill 2015, Ora 12:58
po normal tomisllav karagjiq qe juve jo vetem franca por edhe Europa e gjith bota qe jo nderon dhe ju don sepse shumica jan pedera por keto gjena tjeterkush i ka ne dor e ju shkijet niher e pergjithmin duhet te dini qe skeni ma simpati dhe gjdo dit muj vit jeni ty e ngacmu veten Shum e me Shum ka kalu koha e pederllukut do te vjen dhe ni hitler ne bot dhe dot ju zbraz pederllukun e shkinis sepse 90 peqind ste pederi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori