Presidenti i Fenerbahces hyn dhunshëm në dhomat e zhveshjes, trajneri i Fenerbahces jep dorëheqjen


Skuadra e Fenerbahces po kalon momente aspak të mira pas humbjes nga Galatasaray 1:3.

Sipas mediumeve turke trajneri i Fenerit Ersun Yanal ka dhënë dorëheqjen.

Ali Koc presidenti i Fenerbahces shkoi në dhomën e zhveshjeve pas ndeshjes dhe reagoi dhunshëm ndaj lojtarëve dhe zyrtarëve.

Ersun Yanal tha: "Unë jap dorëheqjen, kaq nga unë".


/GazetaBlic/
Shtuar më 23/02/2020, ora 20:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori