Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Presidenti i Tottenham lë pezull Sarri-n
Presidenti i Tottenham Hotspur, Daniel Levy ka lënë pezull çështjen e kalimit të Sarrit në klubin që ai ka në pronësi.

Daniel Levy ka pranuar më mirë të heshtë dhe nuk ika komentuar fare raportimet në media që thonin se Sarri do të ishte tekniku i ri i klubit të Tottenham Hotspur.

"Gazzetta dello Sport" mëngjesin e sotëm ka shkruajtur një artikull ku thuhet se Tottenham po shikon mundësin e afrimit të Sarrit pranë klubit pasi trajneri aktual Mauricio Pochettinon mund të largohet drejt Real Madrid-it.

“Nuk dëshirojë që të jap deklaratë për këtë, ashtu sikurse nuk dua ta pohojë ose konfirmojë lajmin”, tha Daniel Levy i pyetur në lidhje me Sarrin. /albeu.com/


Shtuar më 01/06/2018, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori