Presidenti i UEFA-s, Ceferin dhe kreu i FSHF, Armand Duka vizitojnë "Muzeun e Stadiumit" (VIDEO)
Në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar disa aktivitete.

Aleksander Ceferin është i ftuar special për sfidën mes dy kombëtarëve, e vlefshme për Euro 2020.
Shtuar më 17/11/2019, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori