Prestigjozja spanjolle zbulon formacionin e Real Madrid për sezonin e ri, i frikshëm
Shumë ekipe kanë planifikuar skuadrat për sezonin e ri, 2020/2021.

Pjesë e thashethemeve kanë qenë yjet më të mëdha të futbollit, si Kylian Mbappe dhe Paul Pogba.

Të dy këta sipas shtypit anglez, pritet t’i bashkohen Real Madridit këtë verë.

Spekulimet e shtypit anglez, kanë bërë që AS të parashikojë se si do të duket formacioni i Real Madridit sezonit tjetër.

Formacioni i Real Madridit:

Thibaut Courtois, Dani Carvajal, Sergio Ramos, Rapahel Varane, Marcelo, Toni Kroos, Casemiro, Paul Pogba, Kylian Mbappe, Erling Haaland, Eden Hazard
Shtuar më 21/05/2020, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori