Prezantimi i Kagawas tek Borussia (FOTO)

Pëlqej
Aventura e Shinji Kagaëas tek Manchester Unitedi nuk shkoi ashtu siç duhej, pasi japonezi nuk preferohej as nga Moyes dhe as aga Van Gaal.

Në 38 ndeshje për Unitedin ka shënuar 6 gola, shumicën e ndeshjeve ai është futur si zëvendësues.

Mesfushori është rikthyer sërisht tek epiki që e bëri atë të famshëm Borussia Dortmund.

25-vjeçari u shit për 16 milion euro në 2012, dhe u ble sërish për 7.5 milion euro. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori