Prezantohen fanellat e Kombëtareve për në "Russi 2018", mahnitese (FOTO LAJM)

"Russi 2018" do të pritet me shumë emocione dhe nga ana tjetër do të hijeshohet nga ngjyrat e fanellave më me emër.

Do duhet të presim për startin e Botërorit por jo për të kuptuar se si do të duken fanellat e Kombëtareve favorite për ta fituar atë. Me Addidas dhe Nike si markat më kryesore, disa nga Kombëtaret më me emër kanë prezantuar unifrormat e tyre ku të gjitha kanë lartminë e tyre.

Ky Botëror shpresojmë që përveç fanellave të bukura të shquhet dhe ëpr spektaklin e dhuruar. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori