Prezantohet Jerry Mina, heq këpucët shikoni çfarë thotë
Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina, të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur nga Palmeirasi, në kontaktin e parë me fushën e ‘Camp Nou-t’ bëri një gjest të befasishëm.

Jerry Mina hoqi këpucët dhe eci zbathur në fushën ku pritet të luajë për shumë vite, ndërsa këtë gjest e shpjegoi me një thënie të Biblës, ‘Çdo vend ku bimësia shkelet nga këmba juaj, do të jetë vendi juaj’./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori