Prezantohet projekti, ja si do të jetë "Camp Nou" i ri (VIDEO)
Nëpërmjet një konference për shtyp Barcelona ka prezantuar projektin për rikonstruksionin e stadiumit "Camp Nou". Impianti mitik i Katalunjës dhe futbollit botëror, me projektin e ri, do të ketë një kapacitet prej 105 mijë vendesh duke u shndërruar kështu në stadiumin më të madh në Europë. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2014, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori