Prezantohet Ronaldinho: Në Meksikë për trofe dhe vajza (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të gjitha faqet e para të gazetave janë për të. Ato sportive dhe jo vetëm. Fenomeni, edhe mediatik, Ronaldinho ka bërë prezantimin e tij tek skuadra e re, Queretaro në Meksikë ku ka bërë edhe një deklaratë që po bën xhiron e botës.

"Kam qënë gjithmonë në formë, tek të gjitha skuadrat. Kam fituar shumë tituj dhe shpresoj të vazhdon ta bëj edhe këtu: të fitoj dhe të vazhdoj të "fitoj" edhe shumë vajza", është shprehur ndër të tjera ylli brazilian. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori