Prezantohet Valverde: Dua ta bëj Barcelonën një ekip akoma më të madh
Pëlqej
Ditën e sotme Barcelona ka prezantuar zëvendesuesin e Enriques. Ernesto Valverde gjatë prezantimit ka shprehur dëshirat e tij për sezonin e ardhshëm.

“ Dua ta bej Barcelonën një ekip akoma më të madh. Kjo është sfida më e madhe që kam marrë në jetën time. Jam i emocionuar por dhe i frymezuar. Ne gusht do të përballemi me Realin dhe aty do të provojmë fuqitë tona,” deklaroi Valverde.

“Barcelona sezonet e fundit ka pasur lojtarë të mëdhenj dhe trajnerë të mëdhenj. Dua që të vazhdojmë në këtë menyre”- përfundoi deklaratën e tij trajneri i ri blaugran. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2017, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori