Përfundon sezoni për yllin e Premierligës
Tottenham ka njoftuar se ylli i skuadrës, Erik Lamela do të operohet në ije dhe do të jetë gati për lojë vetëm edicionin tjetër.

Argjentinasi ishte lënduar në tetor kundër Liverpoolit dhe tashmë do të jetë jashtë për 10 ndeshjet e mbetura të Premierligës.

“Erik Lamela do të operohet këtë të shtunë në ije. Si rezultat i kësaj Lamela do të jetë gati vetëm edicionin tjetër”, thuhet në njoftimin e Tottenhamit. /Albeu.com/
Shtuar më 29/03/2017, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori