Prindër për herë të dytë, Graniti dhe Leonita zbulojnë shumë ëmbël gjininë e bebit (FOTO LAJM)

Para pak ditësh, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, zbuluan se së shpejti do të bëheshin prindër për herë të dytë. Ata ja dolën mbanë që lajmin ta mbanin të fshehtë për një kohë të gjatë derisa vendosën që ta zbulonin vetë për ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Futbollisti postoi në Instagram një foto shumë të ëmbël, në të cilën shihej përkrah bashkëshortes dhe vogëlushes së tyre, që shumë shpejt do të marrë rolin e motrës së madhe. Leonitës i dallohej qartë barku i rrumbullakosur dhe për muaj me radhë ja kishte dalë mbanë ta fshihte për ndjekësit e saj.

“Familja jonë e vogël po rritet… Mezi po presim të të njohim”, shkroi Graniti përkrah fotos.Shtuar më 28/01/2021, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori