Pritjes i vjen fundi, Allegri dhe Ambra do të martohen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Massimiliano Allegri dhe Ambra Angiolini janë më të dashuruar se kurrë.

Trajneri i Juventusit dhe aktorja italiane kanë vendosur të shkojnë në altar, madje ka fiksuar edhe kohën e ceremonisë së martesës.

Sipas revistës italiane “Chi”, ceremonia do të zhvillohet në qershor të vitit të ardhshëm.

Çifti ka nisur të mendojë për përgatitjet dhe për listën e të ftuarve.

Ata janë parë në dyqan, ku Allegri u ka dhuruar një orë shtrenjtë, dhuratë që Ambra e ka vlerësuar shumë.
Shtuar më 13/11/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori