Probleme në mbrojtje, United tenton super mbrojtësin e Leipzig
Skuadra e Manchester Unitedi është duke pasur probleme të mëdha me mbrojtjen edhe në këtë fillim të sezonit.

Lindelofi dhe Maguire nuk po bindin si dyshe as në këtë sezon.

"Daily Telegraph"-i raporton se Unitedi është interesuar për të transferuar mbrojtësin e Leipzigut, Dayot Upamecanonin.

Duke e parë se merkatoja është drejt përfundimit, Manchester Unitedi, po vepron me urgjencë për ta transferuar atë.
Shtuar më 22/09/2020, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori