Probleme shëndetësore, Van Basten jep dorëheqjen
Pëlqej
"Për arsye shëndetësore, që e shqetësojnë prej pak kohësh, ai është në vështirësi. Këto sindroma mund të përkeqësohen në pak kohë dhe e pengojnë të kryejë rolin e trajnerit", shkruhet në faqen zyrtare të Az Alkmaar.

Ish kampioni i Milanit është zëvëndësuar përkohësisht nga dy ndihmësit e tij: Dennis Lei dhe Alex Pastoor. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori