Probleme te Interi, dëmtohet Keita Balde
Keila Balde ka pasur një shqetësim të muskujve duke braktisur stërvitjen.

Lajmin e njoftoi vetë klubi i Interit. Anësori vuan një lëndim të në biceps të kofshës së djathtë.

Ende nuk dihet shkalla e lëndimit por javën e ardhshme pritet të merret vesh gjëndja e Baldes.

Keita Balde është huazuar nga Monaco këtë sezon. Senegalezi ka zhvilluar 17 ndeshje me zikaltrit teksa ka shënuar dhe 4 gola./albeu.com/Shtuar më 16/01/2019, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori