Profili në Twitter i Weah është fals?
"Profili i WeahTwitter është fals". Këto janë fjalët e Fabio Parisi, agjent i FIFA-s dhe një person shumë afër Milanit. Në Twitter Parisi shpjegon: "Fola pak më parë me Weah dhe më konfirmoi se profiliTwitter nuk është i tiji".

Ditën e sotme u përhap një lajm me disa deklarata të ish sulmuesit të Milan, i cili sulmonte rëndë skuadrën pas eleminimit të djeshëm ndaj Atletico Madrid.

Por kujdes! Situata duhet qartësuar. Profili në fjalël ndiqet nga profilet zyrtare të shumë milanistëve si: Abate, Montolivo, Nesta, Baresi etj, nga Luis Figo dhe nga profili zyrtar i FIFA-s (@fifacom). /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2014, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori