Programi mediatik dhe stërvitor i kombëtares
Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike programin mediatik dhe stërvitor të kombëtares A në prag të dy ndeshjeve të radhës. Shqipëria do të luaje ndeshjen miqësore me Jordaninë në “Elbasan Arena” në datën 10 tetor ndëkrohë që ndaj Izraelit në datën 14 tetor do të zhvillojë takimin e vlefshëm për Ligën e Kombeve. /albeu.com/


“PROGRAMI MEDIATIK DHE STËRVITOR I EKIPIT KOMBËTAR “A”
• MIQËSORE me JORDANINË (10 TETOR)
• ZYRTARE ELEMINATORE me IZRAELIN (14 tetor)


E hënë, 8 tetor shtator, ora 12.00
• SEANCA STËRVITORE në rezort “Tropical”, ORA 16.30
(E HAPUR, 15 minutat e para për median)


E martë, 9 tetor
• SEANCA STËRVITORE/ ORA 10.30
(E HAPUR, 15 minutat e para për median)
• Konferencë për shtyp e trajnerit të ekipit kombëtar të futbollit, msr.Christian PANUÇI së bashku me kapitenin, një ditë përpara ndeshjes miqësore me Jordaninë, në Elbasan, ORA 18.45/ Salla e Konferencave në stadium.

E mërkurë 10 tetor
• Ndeshja miqësore SHQIPËRI-JORDANI, ORA 20.00 “Elbasan Arena”


E enjte 11 tetor
• SEANCA STËRVITORE/ ORA 11.00
(E HAPUR, 15 minutat e para për median)
• Konferencë për shtyp e dy lojtarëve të ekipit kombëtar në rezort “Tropikal”, ORA 13.30.

E premte 12 tetor
- SEANCA STËRVITORE dy herëshe/ ORA 10.30 dhe 16.30
(ME DYER TË MBYLLURA)
- Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në “Tropikal”, ORA 13.30.E shtunë, 13 tetor – Nisja për Izrael
• STËRVITJE/ ORA 10.30 (E HAPUR, 15 minutat e para për median)
• Nisja për Izrael e skuadrës, ORA 14.30
ORA 19.45 – Konferenca për shtyp e trajnerit Christian Panuçi me kapitenin e skuadrës, një ditë përpara ndeshjes me Izraelin, në stadiumin “Toto Turner Stadium”, në Ber Sheva.


E dielë 14 tetor
- Ndeshja eleminatore për Grupin C1, UEFA Nations League IZRAEL-SHQIPËRI, ORA 20.45 (“Toto Turner Stadium”). /albeu.com/ZYRA E PR Komunikimit
FSHF


Shtuar më 06/10/2018, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori