PSG acarohet me pa vendosmërinë e Neymarit
PSG i ka lëshuar një ultimatum Neymarit.

PSG është i mërzitur me lëkundjen e brazilianit i cili akoma nuk e ka konfirmuar vendimin për të ardhmen e tij. PSG i ka thënë që duhet të vendosë dhe të shkojë për tu grumbulluar me ekipin, madje Francezët i kanë garantuar dhe qendrimin e Lucas Mouras, përcjell Albeu.com.

Neymar tani kërkon dhe transferimin e Coutinhos që ti thotë në mënyrë direkte po francezëve por Coutinho është shumë pranë Barcelonës. / albeu.com /
Shtuar më 26/07/2017, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori