PSG barazon shifrat në Velodrome (VIDEO)

PSG ka gjetur golin e barazimitnë Velodrom ndaj Marsellës.

Në minutën e 33-të Neymar pasi merr një pasim nga shoku i tij, dhe një goditje e shtrirë rrafshë me tokën e dërgon topin në rrjetë.

Ndeshja është duke luajtur dhe është minuta e 36'. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori