PSG: Beckham më shumë se një futbollist
David Beckham
Ylli anglez i Los Angeles Galaxy, David Beckham merr një ftesë zyrtare nga vetë presidenti i PSG-së Nasser Al-Khelafi.

Klubi francez kërkon prej kohësh shërbimet e mesfushorit anglez dhe në një intervistë për farncezen "L'Equipe", sheiku i parizienëve nuk e patur të vështirë ta pranojë që " Operacioni Beckham vlen më shumë se futbollist". Presidenti tha se lojtari në fjalë është një simbol, një ambasador dhe një shembull botëror.

Dhe pavarësisht moshës së tij, francezët besojnë se "Spice Boy" vlen ende. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2011, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori