PSG bën gati 35 milionë euro për Matan
Pëlqej
Presidenti i Paris Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi është i gatshëm ti ofrojë Chelseat 35 milionë euro për kartonin e Juan Matas edhe pse ky i fundit ka fituar besimin e Jose Mourinhos.


Gjatë verës flitej se Mata mund të përfundonte në Francë, pikërisht tek PSG, por në fund ai mbeti në Stamford Bridge. Mesfushori spanjoll ka qenë protagonist i Blues në dy sezonet e fundit, por me ardhjen e trajnerit portugez gjërat ndryshuan dhe përfaqësuesi spanjoll përfundoi në bankinë. /albeu.com/Shtuar më 07/10/2013, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori