PSG – Celtic, formacionet e mundshme
Paris Saint Germain do të përballet me Celticun në shtëpi me mungesë të Lucasit dhe Mottas, të dy të lënduar.

Parc des Princes do të jetë i stërmbushur për këtë takim për një fitore që do të siguronte pozitën e parë për parizienët, pavarësisht rezultatit të ndeshjes së fundit ndaj Bayernit.

Formacioni i mundshëm i PSG-së: Areola; Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Kurzawa; Verratti, Rabiot, Draxler; Mbappé, Cavani, Neymar.

Formacioni i mundshëm i Celticut: Gordon; Lustig, Boyata, Bitton, Tierney; Forrest, Brown, Armstrong, Sinclair; McGregor; Dembélé. /Albeu.com/

Shtuar më 22/11/2017, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori