PSG deklason Cervena Zvezdën (VIDEO)

PSG ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cervena Zvezdës në "Parc des Princes".

Autori i këtij goli është Angel Di Maria në minutën e 42'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori