PSG dhe Juventus kërkojnë mbrojtësin e Ajaxit
Paris Saint-Germain dhe Juventus janë të interesuar për mbrojtësin Matthijs De Ligt.

Sipas mediave botërore 19-vjeçari do të largohet nga skuadra e Ajaxit, pasi po kalon një formë të jashtëzakonshme

De Ligt pritet ta braktisë Ajaxin para përfundimit të këtij sezoni dhe ndërhyrja e skuadrës italiane duket se e ka frustruar atë franceze. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori