PSG dhe Manchester United në garë për Kroos
Pavarësisht se ka një kontratë që përfundon në vitin 2022, Toni Kroos mund të largohet nga Real Madridi gjatë verës.

"Sport Bild" bën me dije se mesfushori gjerman, po ndiqet nga Paris Saint-Germain dhe Manchester United.

Gjithashtu Reali për të zëvendësuar gjermanin është hedhur ën sulm për Miralem Pjanic. /albeu.com/


Shtuar më 27/03/2019, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori