PSG, dy goditje për të bindur Villas-Boas (FOTO LAJM)

Gareth Bale - Tottenham
Është Andre Villas-Boas prioriteti për pankinën e Paris Saint Germain. Pas lamtumirës së Carlo Ancelottit dhe vështirësive për të mbërritur te Hiddink, klubi francez por synon teknikun portugez të Tottenham.

Siç raporton "Mirror", kampionët e Francës kërkojnë të bindin Villas-Boas me dy blerje shumë të rëndësishme: Gareth Bale dhe David Luiz.

Villas-Boas ka edhe dy vjet kontratë me klubin anglez dhe një klauzolë prej 10 milionë sterlinash. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2013, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori