PSG e pandalshme në Ligue, mposht Marseillen (VIDEO)

Pëlqej
PSG ka bërë një hap të madh drejt titullit kampion të Francës, pas fitores 3-0 ndaj Marseille në "Parc des Princes", ndeshje e vlefshme për javën e 27-të të Ligue 1.

Golat e këtij takimi u shënuan nga Kylian Mbappe (10'), Rolando (autogol 27') dhe Edinson Cavani (55').

Pas kësaj fitoreje PSG forcon pozitën e parë më 71 pikë, ndërsa Marseille mbetet në vendin e tretë më 55 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori