PSG, fitore në minutat e fundit (VIDEO)
Paris Saint Germain ka marrë tre pikët e rradhës në ndeshjen e mbrëmshme kundër Guingamp. Takimi i vlefshëm për javën e katërt të Ligue I nuk ishte aspak i lehtë për skuadrën e Laurent Blanc, e cila vuajti shumë për të gjetur golin e avantazhit.

Sfida përfundoi me rezultatin 2-0 dhe si goli i Rabiot ashtu edhe ai i Ibrahimoviç erdhën në fundin e takimit.

Pas katër javësh kampionat PSG ka 8 pikë në vend të dytë, një më pak se Marseille që nuk e ka lujtur ende ndeshjen e saj. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori