PSG gjen zëvendësuesin e Rabiot
Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është duke monitoruar lëvizjen e mesfushorit senegalez, Idrissa Gueye.

Kjo skuadër është në kërkim të një mesfushori të ri mbrojtës dhe është duke e konsideruar 29 vjeçarin si një opsion të mirë.

Së fundmi është raportuar se edhe futbollistët Leandro Paredes dhe Julian Weigl, janë duke u monitoruar nga skuadra franceze. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2019, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori