PSG "ha të gjallë" Lyonin (VIDEO)
Oreksi i PSG nuk ka të ndalur. Pasi asnjë skuadër nuk ka mundur ti dalë përballë në kampionat, PSG nuk po sfidohet as në Kupë.

Paris Germain ka fituar me rezultatin 3:0 përballë Lyonit.

Golat për PSG u shënuan nga Ibrahimoviç (2 gola) dhe Rabiot.

PSG kaloi në çerekfinale të Kupës në Francë. /Albeu.com/
Shtuar më 10/02/2016, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori