PSG "hat-trick" Anderlechtit (VIDEO)


PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundët Anderlechtit në "Parc des Princes"

Goli ka ardhur nga këmbët e mbrojtësit fracez, Kurzawa që ka trefishuar rezultatin.

Ndeshja është duke luajtur dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2017, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori