PSG hedh poshtë ofertën e Juventusit për mesfushorin
PSG ka refuzuar ofertën prej 18 milionë euro për mefsuorin e tyre Blaise Matuidi.

Juventinët e duan francezin për të forcuar repartin e mesfushës dhe sipas TuttoSport francezi është i zgjedhuri i Massimiliano Allegrit. Oferta e të cilit u hodh poshtë nga kryeqytetasit francezë, transmeton Albeu.com.

Juventus nuk mendon ta ngrejë ofertën për mesfushorin dhe në këtë mënyrë do të hidhet në sulm për një nga synimet e tjera si: Keita ose Naingolan. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori