PSG hedh sytë nga Londra, kërkon sulmuesin spanjoll
PSG është vënë pas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata.

Sulmuesi më i mirë i të gjitha kohërave për Paris Saint Germainin, Edinson Cavani, po luan sezonin e fundit në Francë që spekulohet se do të transferohet tek Reali.

Sipas mediave franceze, PSG-ja është vënë në kërkim të një zëvendësuesi për Uruguaianin dhe prioritet është sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata.

Përveç Moratas, PSG-ja po e monitoron edhe Patrik Schickun e Romës. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori