PSG hidhet në sulm për N'Golo Kante
PSG e do me çdo kusht mesfushorin e Chelseat, N'Golo Kanten në “Parc des Princes”, pasi trajneri Thomas Tuchel e pëlqen shumë atë.

Agjenti i francezit, Karim Douis, raportohet se tashmë është takuar me drejtorin sportiv të PSG dhe po mundohen të arrijnë një marrëveshje që ai të kthehet në Ligue 1.

27 vjeçari ka bërë 48 paraqitje për “Blutë e Londrës” sezonin që lamë pas, duke realizuar vetëm një gol. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori