PSG i prish punë Barcelonës, i ofron Griezmann-it 17 milion euro në sezon
Njoftimi i Antoine Griezmann për lamtumirën e tij ndaj Atletico Madrid në fund të sezonit, ashtu siç pritej në garë pas tij tashmë përvec Barcelonës është future së fundmi dhe Paris Saint Germain.

Mediat franceze zbulojnë se Griezmann i është ofruar një kontratë pesëvjeçare dhe një pagë prej 17 milion euro neto në sezon.

Por në gjurmën e lojtarit, PSG është shtuar gjithashtu. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2019, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori