PSG interesohet për Pepen, i ofron të njëjtat gjëra si Real Madrid
Francezët e PSG kanë kontaktuar Pepen për një lëvizje të mundshme të portugezin në Francë.

Parisjenët i kanë ofruar të njëjtën mënyrë marrëveshjeje si Real Madrid. Kontratë një vjeçare me mundësi rinovimi edhe për një vit tjetër.

Pepe këtë ofertë e pati she në Madrid dhe ishte kjo arsyeja që ai u shkeput pas 10 vitesh nga mbretërit. Portugezi kërkon një kontratë 2 vjeçare. / albeu.com /
Shtuar më 16/06/2017, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori