PSG-ja e pandalshme, shkëlqyen Neymar e Mbappe (VIDEO)
PSG-ja e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 5:0 Celticun në ndeshjen e parë të fazës së Grupeve.

Në këtë ndeshje shkëlqyen treshja sulmuese, Edinson Cavani, Neymar dhe Kylian Mbappe, që gjetën rrugën drejt golave.

Neymar (19’), Mbappe (34’) dhe Cavani (40’ e 85') si dhe autogol Mikael Lustigl (83') shënuan për fitoren e PSG-së.

Në ndeshjen tjetër të Grupit B Bayern Munich e mposhti 2:0 Anderlechtin. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori