PSG-ja i vjedh Juventusit Aron Ramsey-n
Aaron Ramsey mesfushori i cili ka vendosur se do largohet nga Arsenali në fund të këtij sezoni është përfolur shumë për një kalim të mundshëm te Juventusi por ende asgjë konkrete deri më tani, shkruan Albeu.com.

Megjithatë së fundmi në garë për të sigruar shërbimet e Ëellsianit ka hyrë dhe PSG-ja.

Ndërkohë Ramsey nga 1 janar është i lirë që të jetë në bisedime me cdo skaudër teksa PSG-ja e sheha të si zevdësuesin ideal të Adrien Rabiot.

Gjithashtu për 27 vjecarin interes ka dhe Milani me Bayern Munich. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2018, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori