PSG-ja refuzon 190 milion euro nga Barcelona për Neymarin
PSG-ja ka refuzuar 190 milionë euro ofertë nga Barcelona.

Oferta parashihte që Barcelona t’i paguante 40 milionë euro vitin e parë, duke e marrë Neymarin në formë huazimi dhe 150 milionë në verën e ardhshme.

Bordi i PSG-së vazhdon ta bllokojë kalimin e Neymar-it në Barcelonë dhe me pak ditë të mbetura deri në përfundim të afatit kalimtar, e ardhmja e brazilianit është e pazgjidhur.
Shtuar më 21/08/2019, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori