PSG-ja shënjestron yllin e Juventusit
E ardhmja e Douglas Costa mund tek PSG-ja. "Le10Sport" raporton se francezë t do të synojnë në verë brazilianin i cili kë të sezon po kalon një moment të vë shtirë tek bardhezinjtë dhe në fund të sezonit mund të ndë rrojë ambjent.

Costa iu bashkua Juventusit në vitin 2007 i blerë nga Bayern Munich por kë të sezon braziliani po gjen hapë sira të pakta teksa ka zhvilluar vetë m 17 ndeshje duke shë nuar vetë m 1 gol. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori