PSG kalon në avantazh ndaj Amiens (VIDEO)
Pëlqej
PSG kalonavantazh ndaj Amiens në "Stade de la Licorne".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Edinson Cavani në minutën e 57' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori