PSG kërkon shërbimet e Countinho për të lumturuar Neymar
Gjiganti francez, PSG po planifikon që të transferoj yllin e Barcelonës, Philippe Coutinho këtë verë për ta bërë të lumtur Neymar-in, raporton Diario AS.

Ish-lojtari i Liverpool është i frustruar me skuadrën katalunase këtë sezon.

Braziliani erdhi në ‘Camp Nou’ me pritshmërimëdha. Ai i kushtoi Barcelonës 160 milionë euro.

Për Coutinhon të interesuar janë edhe klubet angleze, Chelsea dhe Manchester United.
Shtuar më 31/05/2019, ora 20:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori