I vihet tritoli një banese në Durrës
PSG mund të shes Neymarin te Real Madrid
PSG do të detyrohet që të shesë disa lojtarë në verë, në mënyrë që ta rikthej bilancin pozitivrregullin financiar.

Sipas ‘The Times’, skuadra franceze ka një mosbalancim prej 150 milionë eurove në rregullin financiar, dhe rrezikon të dënohet nga UEFA.

PSG është e detyruar ta shesë Neymarin në verë te Real Madrdi, në mënyrë që të rikthehet në bilancin pozitiv.

Braziliani pritet të kalojë për 250 milionë euro te madrilenët, duke e thyer rekordin personal të transferimeve. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori